Ügyfélszolgálati munkatárs

Borsod-Abaúj-Zemplén
29 nap.
Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

A munkatárs feladatai:

  • vevői rendelések és ajánlatkérések feldolgozása és adminisztrációja
  • folyamatos kommunikáció a vevőkkel, a cég más osztályaival (főként az értékesítési osztállyal), valamint a hivatalokkal (KSH, NAV, stb.)
  • készletek és selejtek számontartása és értékesítése
  • rendelések, kiszállítások, vevői kintlévőségek és reklamációk nyomon követése, kezelése
  • számlák készítése
  • EKAER ügyintézés
  • havi előrejelzések és napi/heti/havi riportok készítése
  • ERP rendszer bevezetésében való közreműködés

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • tárgyalóképes német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • ERP rendszer ismerete, ERP bevezetési tapasztalat előny
  • vevőszolgálati tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó-és kommunikációs készség
  • dinamikus szemléletmód
  • magabiztosság, megbízhatóság, csapatszellem
  • önállóság, multitasking képesség

Munkavégzés helye:

Borsod megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 29 nap.
  • Főkategória: Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
  • Alkategória: Ügyfélszolgálat
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: , Német tárgyalóképes szint, nyelvvizsga:
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.