Ügyfélszolgálati munkatárs

Borsod-Abaúj-Zemplén
4 nap.
Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

A munkatárs feladatai:

  • vevői rendelések és ajánlatkérések önálló, precíz feldolgozása, adminisztrációja a cég vállalatirányítási rendszerében,
  • a vevői rendelések kiszolgálásával kapcsolatos folyamatos információszolgáltatás, illetve koordináció mind a vevő, mind a társosztályok irányába (értékesítés, termelésprogramozás, szállítmányozás, raktározás, pénzügy, MEO),
  • napi kapcsolattartás a vevőkkel,
  • szoros együttműködés az értékesítési kollégákkal,
  • készletek figyelése; az elfekvő készletek értékesítésében való közreműködés,
  • vevői reklamáció kezelés, koordinálás,
  • jóváíró, stornó és javítószámlák készítése,
  • EKAER ügyintézés,
  • hulladék termékek értékesítésében való közreműködés,
  • adatszolgáltatás (KSH, Interseroh, NAV stb.),
  • havi előrejelzés készítése a nyitott rendelések alapján, kiszállítások nyomon követése, szükség esetén koordinálása és a nyitott rendelések összesítése,
  • vevői kintlévőségek nyomon követése, vevők felé történő kommunikálása,
  • napi/heti/havi riportok a vezetőség felé,
  • ERP rendszer bevezetésében közreműködés.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • MS office ismeretek (Excel, Word, Powerpoint),
  • kiváló problémamegoldó, dinamikus,
  • kimagasló kommunikáció,
  • magabiztos, megbízható, csapatjátékos,
  • önálló- párhuzamos munkavégzés képessége,
  • tárgyalóképes német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Borsod megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 4 nap.
  • Főkategória: Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
  • Alkategória: Ügyfélszolgálat
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.