Vevői minőségbiztosítási mérnök –magabiztos német nyelvtudással

Borsod-Abaúj-Zemplén
11 nap.
Meghatározó, szegmensében piacvezető autóipari partnereink számára keresünk Borsod megyébe magabiztos német nyelvtudással rendelkező vevői minőségbiztosítási mérnök kollégát.
job design pic

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevővel a sorozatgyártás minőségi eltéréseivel kapcsolatban,
  • reklamált alkatrészek dokumentációjának kezelése, helyesbítő tevékenységek koordinálása,
  • reklamációs adatok és statisztikák összeállítása és feldolgozása a szakterületek segítségével, valamint ezek eredményeinek dokumentálása a vevővel egyeztetett módon (8D jelentés, vevői portálok),
  • minőséggel kapcsolatos megelőző jellegű megbeszélések lebonyolítása a belső folyamatok optimalizálása céljából,
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal a vevői elégedettség javítása érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • több év minőségügyi területen szervezett autóipari tapasztalat,
  • minőségügyi/autóipari szabványok ismerete,
  • aktív kommunikációképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • kommunikatív, csapat-és vevőorientált személyiség, terhelhetőség, utazási hajlandóság.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 11 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli, Német társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.