SINUMERIK HMI C++ fejlesztő gyakornok

Budapest
18 nap.
IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés C++-ban
  • A fejlesztő csapat munkáját segítő toolok fejlesztése, karbantartása
  • Tesztautomaták készítésének támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikus, villamosmérnök, vagy egyéb releváns szakon
  • C++ fejlesztői tapasztalat vagy saját projektek
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Gyors, analitikus és kreatív gondolkodás, proaktív hozzáállás
  • Heti 20-30 óra vállalása

Előny:

  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Érvényességi idő: 18 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Programozó / Fejlesztő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakközépiskolai érettségi
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: , Német kezdő szint, nyelvvizsga:
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.