Szerelő

Heves
31 nap.
Szerelő pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • a komissiózott repülőgép alkatrészek, részegységek minőségi ellenőrzése,
  • részegységek beillesztése és pozícionálása szerelőkészülékek segítségével, majd azok rögzítése szegecskötéssel,
  • alumínium és/vagy titánötvözetek, ill. hasonló anyagok kezelése,
  • az összeszerelt elemek utasítás szerinti ellenőrzése, a vizsgálati eredmények dokumentálása,
  • az előforduló hibák azonosítása, azok jelentése, dokumentálása, együttműködés a hibaokok feltárásában.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • fémipari végzettség,
  • jó kézügyesség, igény pontos minőségi munkavégzésre,
  • előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • képesség csapatban történő, komplex munkavégzésre,
  • megbízhatóság önálló, precíz munkavégzés.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Fizikai munka / Segédmunka
  • Alkategória: Egyéb fizikai munka
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Általános iskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.