Minőségügyi mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
23 nap.
Minőségügyi mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Gyártósor minőségbiztosítási feladatainak ellátása
  • Reklamációkezelés
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása
  • Részvétel az új/változtatott termékek bevezetésével kapcsolatos projektmunkákban
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal/vevőkkel
  • Beszállítók minőségügyi felülvizsgálata

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi szabványok és autóipari követelmények ismerete (ISO TS 16949, VDA, QS 9000 kiegészítései)
  • Auditálási ismeretek, auditori végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Legalább 5 év termelővállalatnál eltöltött gyakorlat
  • Autóipari tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és hajlandóság az utazásra
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): 'B' - személygépkocsi