Junior és Szenior Gyártási folyamatfejlesztő mérnök

Heves
53 nap.
Junior és Szenior Gyártási folyamatfejlesztő mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új gyártósorok áttelepítésénél gyártási folyamatok felügyelete, a termelés támogatása
  • Munkautasítások készítése
  • A gyártási folyamat optimalizálása (LEAN eszközökkel), fejlesztése az új és jelenleg gyártásban lévő termékre
  • Folyamat felügyeleti eljárások készítése
  • Selejtcsökkentésre irányuló tevékenység, hibakeresés, okok feltárása, javító intézkedések bevezetése
  • A kimenő termékek minőségi előírásainak ismerete
  • Részvétel auditok előkészítésében

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnök végzettség)
  • 1 – 4 éves gyártástechnológus/folyamatfejlesztő mérnöki tapasztalat
  • Magabiztos MS-Office használat
  • Erős középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Erős műszaki érzék elméleti és gyakorlati szinten
  • Jó csapatjátékos
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Önálló, kezdeményező és kreatív gondolkodásmód

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben
  • Külföldi kiküldetés során új technológia megismerésének, tanulmányozásának a lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, és kiegészítő juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
  • Borsod megye
  • Jász – Nagykun – Szolnok megye
  • Vas megye

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Heves
  • Jász-Nagykun-Szolnok
  • Vas
Ágazat
  • Gyártás
  • Mérnök
  • Műszaki
  • Termelés

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 53 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Folyamat mérnök
  • Poziciószint: Gyakornok, diákmunka
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.