Beszállítói minőségbiztosítási vezető

Borsod-Abaúj-Zemplén
31 nap.
Beszállítói minőségbiztosítási vezető pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Az SQA (SQA mérnökök, bejövő árú ellenőrök) csoport munkájának irányítása, hatékony koordinálása, fejlesztése a beszállítói eredetű problémák csökkentése, észlelése érdekében
  • Operatív működési folyamatok minőségbiztosításának támogatása, fejlesztése
  • Szakmai projektek irányítása
  • A corporate beszállitó fejlesztési stratégiájával összhangban a helyi beszállitói fejlesztési és értékelési rendszer kialakítása, feljesztése
  • Biztosítja az új minőségügyi eszközök és technikák bevezetését tréningek, fejlesztések és egyéb támogatási módszerek segítségével
  • Világos teljesítménymutatók megállapítása

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat minőségbiztosítás és/vagy beszerzési területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Járműiparban szerzett minőségbiztositási, beszerzési vagy projektvezetési tapasztalat
  • Fém/műanyag iparban szerzett tapasztalat

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 3 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.