Vevői Tervező

Borsod-Abaúj-Zemplén
12 nap.
Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba.
job design pic

VEVŐI TERVEZŐ

A munkatárs feladatai:

  • Vevői megrendelések koordinációja rövid és hosszú távon
  • A vevői lehívások betervezése, egyeztetés a gyártástervező munkatársakkal
  • Törzsadatok karbantartása
  • Vevői csomagolás változások koordinációja társosztályokkal
  • Vevői logisztikai reklamációk koordinációja társosztályokkal
  • Vevői támogatás
  • Vevői határidők követése
  • Esetleges szállítási elmaradások kezelése

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Több éves logisztikai tapasztalat
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, elhivatottság
  • Lelkiismeretes, önálló munkavégzés
  • Stressz-tűrő képesség, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Igény esetén nyitottság külföldi utazásokon való részvételre

Munkavégzés helye:

Borsod megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 12 nap.
  • Főkategória: Szállítás / Logisztika
  • Alkategória: Szállítás / Logisztika vezető
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Német társalgási szint, nyelvvizsga: felsőfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.