Vevői minőségirányítási mérnök

Heves
15 nap.
Vevői minőségirányítási mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Vevői reklamációk kezelése
  • Problémamegoldó minőségügyi technikák alkalmazása (8D, Ishikawa, 5WHY)
  • PPAP dokumentációk elkészítése
  • Vevői portálok naprakész használata
  • Projektekben való részvétel
  • Riportok, jelentések, prezentációk készítése

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség, határozott fellépés

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 15 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.