Vevői minőségbiztosítási mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
28 nap.
Vevői minőségbiztosítási mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Vevői rekalamációk kezelése (8D)
  • Minőségbiztosítási terv létrehozása a vevői követelményeknek megfelelően
  • Minőségbiztosítási mutatók és kockázatok nyomon követése és riportok készítése
  • Vevői projektek minőségbiztosítási tevékenységének tervezése és nyomon követése
  • Auditok lebonyolítása
  • Review tevékenység támogatása
  • Vevői minőségbiztosítási riportok támogatása
  • FMEA elkészítésének támogatása (process és system FMEA,PPAP)
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektekben

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Anyag-, gépész-, villamosmérnök vagy ezekhez kapcsolódó műszaki végzettség (BSc/MSc)
  • Hibaelemző minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA, FTA, RCA)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Előny:

  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 28 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.