Validációs mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
54 nap.
Validációs mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Teszt specifikációk, dokumentumok elkészítése vevői elvárások alapján
  • Költségkalkulációk elkészítése
  • Validációs tesztek / mérések tervezése, előkészítése, támogatása, felügyelete
  • Tesztriportok elkészítése a vevői elvárások, előírások alapján
  • Projektvezetők és teszt technikusok munkájának támogatása

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Alapvető méréstechnikai ismeretek
  • MS Office ismeretek, „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, monotonitástűrő képesség, önálló, precíz munkavégzés
  • Autóiparban szerzett tapasztalat és német nyelvtudás előnyt jelent

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 54 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): 'B' - személygépkocsi