Tesztmérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
4 nap.
Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba.
job design pic

TESZTMÉRNÖK

A munkatárs feladatai:

  • Tesztmegrendelések kezelése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Tesztprogramok készítése, teszteredmények elemzése
  • Speciális mérések elvégzése
  • Technikus kollégák támogatása, oktatása
  • Jegyzőkönyvkészítés
  • Tesztberendezések karbantartása

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Villamos/anyagmérnök végzettség diploma
  • Műszaki területen szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó elemző, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Méréstervezési tapasztalat
  • Termékfejlesztési tapasztalat

Munkavégzés helye: Borsod megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 4 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.