Termelésvezető

Miskolc
32 nap.
Miskolci termelő nagyvállalat megbízásából munkatársat keresünk termelésvezető munkakörbe
job design pic

Feladatok:

  • Termelési tervek teljesítése minőségi és mennyiségi elvárások szerint,
  • A gyártási folyamat teljeskörű szakmai felügyelete,
  • Üzemegységek irányítása,
  • Folyamatok optimalizálása (pl. költség- és selejtcsökkentés),
  • Részvétel napi és heti meetingeken, illetve auditokon.

Elvárások:

  • Felsőfokú, elsősorban műszaki végzettség,
  • Termelésvezetői, termelésirányítói munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Hatékony problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség, határozott fellépés,
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott javadalmazási csomag,
  • Hosszútávú, fejlődést is magában foglaló karrier lehetőség,
  • Folyamatos kihívások, változatos feladatok.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 32 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Gyártás / Termelés vezető
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 3 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.