Termékmérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
23 nap.
Termékmérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • a termelés mérnöki támogatása, a termelés folyamatosságának biztosítása;
  • a gyártóképesség felügyelete, karbantartása és fejlesztése;
  • a területéhez tartozó műveleti utasítások folyamatos karbantartása, új termékek utasításainak elkészítése;
  • új termék bevezetésében való aktív részvétel a tervezéstől a sorozatgyártás bevezetéséig;
  • vevővel való kapcsolattartás, műszaki követelmények, dokumentációk tisztázása, kiegészítése;
  • a termékminőség javítása, új termék fejlesztésének, illetve technológiai javításának segítése;
  • sejeltanalitikai adatok alapján operatív intézkedések megtétele a selejtokok megszüntetésére;
  • technológiai javítások kezdeményezése, végrehajtásuk megszervezése, értékelése és a változások bevezetése;
  • a gyártás technológiai felügyelete, munkafolyamatok betanítása, oktatása.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • magasfokú problémamegoldó képesség;
  • határozott, magabiztos fellépés;
  • multinacionális és/vagy gyártó környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Gyártás / Termelés / Mérnök vezető
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.