Szövő

Borsod-Abaúj-Zemplén
54 nap.
Szövő pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladata lesz:

  • Szövőgépek kezelése és kiszolgálása (férfiak és nők jelentkezését is várjuk)
  • Papír alapú gyártási dokumentáció készítése

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Ezzel együtt alapvető írási, olvasási, számolási (négy alapművelet) készség, amely a felvételi napján tesztelésre kerül
  • Lehetőleg Tiszaújváros 35 km-es vonzáskörzetében lévő lakóhely
  • Testmagasság minimum 160 cm
  • Normál testalkat
  • Egy évnél nem régebbi tüdőszűrő-lelet
  • Kézügyesség

Amit Megbízónk nyújt:

  • A próbaidő alatt állandó délelőttös, utána megszakítás nélküli (négy műszakos) munkarend
  • Próbaidő 3 hónap
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Próbaidőn belül minimálbér, 127.500.-
  • Éves szinten 100.000.- adómentes készpénz juttatás (munkaviszonnyal arányosan) – a próbaidő letelte után visszamenőleg a három hónapra jutó rész
  • Műszakpótlék délután 20%, éjszaka 40%
  • Útiköltség-térítés bérlet árának 86%-a
  • Évente két alkalommal nettó 10-10 ezer forint jutalom azoknak, akinek már lejárt a próbaideje
  • Interjú és munkakezdés július végén
  • Munkaruházat biztosítása, munkaruházat tisztán tartásához 3 havonta mosószer
  • Barátságos, befogadó munkakörnyezet

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 54 nap.
  • Főkategória: Fizikai munka / Segédmunka
  • Alkategória: Egyéb fizikai munka
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Általános iskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.