TPF Group SRO - Hirdetés ID: 1085

Ez a hirdetés már lejárt

Szövegíró / tartalomkezelő manager

Miskolc
Már lejárt.
A Travelking vezető szerepet tölt be Csehország és Szlovákia turisztikai piacán. Közép- és Dél-Europában biztosítunk üdülési csomagokat vendégeink számára. Idén elhozzuk szolgáltatásainkat a magyar piacra is a Travelking.hu márkánkkal és ezzel kapcsolatosan keresünk kompetens munkatársat, aki segít megvalósítani az új projektünket.

Érdekel a marketing és a szövegírás világa? Kreativitásoddal szeretnéd felrázni a szavak univerzumát? Kedveled az utazást és az írást? Csatlakozz hozzánk és segíts tartalmunk jobbá tételében, hogy ezáltal vendégeink kiválaszthassák az álom nyaralásukat.

MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

  • Fordítás magyarra / kommunikáció angolul is.
  • Tartalomstratégiák előkészítése
  • Felelősség a tartalmi stratégia és a tartalmi terv teljesítéséért
  • Közösségi hálózatok kezelése (Facebook, Instagram)
  • Tartalom figyelése és ellenőrzése
  • Szövegírás (webes tartalom, blogbejegyzések, cikkek, ajánlatok, hírlevél, közösségi felületek)
  • A marketing osztályunkkal való kommunikáció (rengeteg tanulási lehetőség a piac szakértőitől)

KÖVETELMÉNYEK:

  • legkevesebb 2 év szövegírói tapasztalat
  • kreatív szövegírási képességek – saját stílus
  • Social network management.
  • tökéletes magyar nyelvtani tudás
  • Kiváló szövegszerkesztési és számítógép kezelői képességek (Word, Excel,…)
  • Legkevesebb B2-es szintű angol nyelvismeret
  • Megbízhatóság, részletesség és kreativitás
  • Teljes munkaidő Miskolcon, részben otthon is végezhető.

ELŐNYT JELENTŐ KÉPESSÉGEK (később tanulható):

  • Képszerkesztési tapasztalat (pl. Photoshop, PhotoFiltre Studio, Lightroom vagy más képszerkesztési alkalmazás)
  • Alap keresési optimalizálás (SEO) ismeret – hogyan lehet hatékonyan kulcsszavakkal keresni, cím meghatározás, meta leírás, keresési motorok működése…
  • marketing ismeretek – közösségi felületek és hírlevelek alapismerete
  • jó szlovák és cseh szövegértés (a magyarra történő fordítás érdekében)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy új és érdekes karrier elindítása – a kezdetektől való részvétel egy új projektben
  • Saját projektek és elképzelések alapján történő bevezetés egy új piacra.
  • Tartalom iránti felelősség a teljes projektben
  • A menedzser jobb keze
  • Külföldi cégnek történő munkavégzés
  • Előrehaladási lehetőség karrier szempontból

Fényképes önéletrajzodat angolul és magyarul várjuk.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: Már lejárt.
  • Főkategória: Marketing / Média / Művészet
  • Alkategória: Szerkesztő / Szövegíró
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakközépiskolai érettségi
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol beszédkészség: társalgási szint, olvasáskészség: tárgyalóképes szint, Íráskészség: tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.