Szoftverfejlesztő

Borsod-Abaúj-Zemplén
16 nap.
Multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

  • Motorokat, szerszámokat működtető szoftverek fejlesztése

Elvárások:

  • Informatikai / villamosmérnöki végzettség
  • Szoftver fejlesztési tapasztalat C nyelven beágyazott rendszerekhez (ARM mikrokontrollerekre)
  • PC irányú, Windows rendszerekben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Jetkins, GIT, Cmake ismerete
  • Statikus, dinamikus szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • CodeBeamer ismerete
  • ARM mikrokontrollerek ismerete

Munkavégzés helye: B.A.Z. megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 16 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Programozó / Fejlesztő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.