Szoftver tesztelő

Miskolc
54 nap.
Szoftver tesztelő pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • A Sinasave webalkalmazás tesztelése
  • Teszt dokumentációk készítése
  • Manuális tesztek futtatása
  • Automatizált tesztek írása, futtatása, teszt eredmények kiértékelése, hibaelemzés
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol nyelven

​Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Fejlesztési tapasztalat Java vagy C# nyelven
  • HTML, CSS, JS ismerete
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Tanulási hajlandóság

​Előny:

  • ISQTB képesítés
  • Webalkalmazás fejlesztésében vagy tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Visual Studio ismerete
  • TFS (vagy egyéb verziókezelő) ismerete
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Coded UI tesztek ismerete
  • Angular, Typescript ismerete
  • Scrum módszertan ismerete

​Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 54 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Tesztelő / Tesztmérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.