Senior karbantartó mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
54 nap.
Senior karbantartó mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Gyártósorok karbantartási folyamatainak megtervezése és kivitelezése
  • Megelőző karbantartási folyamatok fejlesztése
  • Heti/havi/negyedéves/éves karbantartások koordinálása
  • Karbantartási költségek nyomon követése és riportálása
  • Karbantartási költségcsökkentő projektek vezetése
  • Technikai veszteségek csökkentése
  • Új gyártósorok/gépek karbantartási tervének meghatározása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (mérnöki) végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Jó szervezőkészség, feladatorientált hozzáállás
  • Erős csapatszellem

Előny:

  • SAP ismeret
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 54 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.