betterJob.hu - Hirdetés ID: 1074

Protogyártásért felelős projektmérnök

Heves
32 nap.
job design pic

Feladatok:

  • Felelős azért, hogy a vevői projektek az előre meghatározott mérföldköveknek és KPI-oknak megfelelően teljesüljenek
  • azonosítja és szükség esetén eszkalálja a kockázati tényezőket, amelyek a termelés megkezdését veszélyeztetik
  • közreműködik a beruházási költségek tervezésében és azok nyomon követésében
  • biztosítja a megfelelő információ áramlást az érintett szervezeti egységek között
  • részt vesz a folyamatos fejlődést biztosító folyamatok bevezetésében, valamint a “best practice” megosztásában a gyáron belül
  • koordinálja a projektben résztvevő kollégák munkáját végzettségük és tapasztalatuk alapján
  • részt vesz a szériagyártás technikai támogatásában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • multinacionális környezetben termelő vállalatnál szerzett releváns mérnöki tapasztalat
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • elemzőkészség, gyakorlatiasság, jó kommunikációs készség, jó priorizálás

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 32 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.