Módszertani szakértő (FMEA)

Borsod-Abaúj-Zemplén
23 nap.
Módszertani szakértő (FMEA) pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Folyamat-FMEA-k moderálása
  • A gyár folyamat-FMEA folyamatának fejlesztése, szabályozása
  • Folyamat-FMEA oktatások tartása
  • A gyár folyamatának támogatása egyéb minőségbiztosítási módszerek alkalmazásával

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosításban és/vagy gyártásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és moderációs készség
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, tervszerű, strukturált gondolkozásmód

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Minőségbiztosítás / Ellenőrzés
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.