Mintagyártást támogató mérnök

Miskolc
57 nap.
Mintagyártást támogató mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Mintagyártások megtervezése,
  • Alapanyag igények felmérése, rögzítése vállalatirányítási rendszerben,
  • A szükséges alapanyagok megrendelésének elindítása,
  • Minta megrendelések dokumentálása, kiszállítások előkészítése,
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Hatékony problémamegoldó képesség, jó kommunikációs és szervező készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, éves bónusz.
  • Összetartó csapat, stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • Érdekes feladatok, szakmai fejlődés lehetősége.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 57 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.