MINŐSÉGÜGYI VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Heves
51 nap.
MINŐSÉGÜGYI VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ pozícióba munkatársat keresünk.
job design pic

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevő minőségbiztosítási termékfelelősével
  • Aktív részvétel a projektekben
  • Auditokra való felkészülés és részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Késztermék elsőmintázás támogatása (státusz és a projekt időterv nyomon követése)
  • Gyártástámogatás, problémamegoldásban való aktív részvétel
  • Minőségtervezés (P-FMEA; Control Plan, egyéb minőségügyi dokumentációk kezelése)
  • Minőségügyhöz kapcsolódó vevői látogatások szervezése/moderálása
  • Változáskezelés
  • Vevői reklamációk teljes körű kezelése (bedolgozás, jelentés, nyomonkövetés, vevői portál karbantartása)

Elvárások:

  • Minőségirányítási végzettség vagy műszaki végzettség minőségirányítási szakirányon
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves munkatapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (SAP, IQRM, QDAS szoftver ismerete előnyt jelent)
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 51 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 3 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.