MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK

Borsod-Abaúj-Zemplén
51 nap.
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatai:

  • MPQS (LPA3) auditok tervezése végrehajtása, visszakövetése, valamint együttműködés a Smart Factory csapattal,
  • dokumentumok érvénybe lépés előtti átvizsgálása, jóváhagyása,
  • társosztályok vevői auditokra való felkészítése,
  • társosztályok harmadik fél általi auditokra való felkészítése,
  • belső folyamat és rendszer auditok tervezése, végrehajtása, dokumentálása, akciók visszaellenőrzése,
  • Master Control feladatok ellátása,
  • a területhez kapcsolódó riportok időben történő elkészítése,
  • minőségügyi rendszermérnöki feladatok támogatása gyári szinten,
  • dokumentáció felügyelet munkájának támogatása,
  • a munkakörhöz kapcsolódó tréningek, oktatások koordinálása.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • ISO 9001 és ISO 16949 szabványismeret,
  • belső auditori képesítés és gyakorlat.ISO

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 51 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.