Minőségirányítás rendszermérnök

Heves
4 nap.
Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba.
job design pic

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK

A munkatárs feladatai:

  • Műszaki kapcsolattartás a rendszert érintő kérdésekben (ERP, jelentések, SPC, Audit)
  • Társterületek támogatása az üzleti folyamatokat és a rendszert érintő minőségügyi kérdésekben
  • Változások támogatása
  • Részvétel a projekt tervezésében és koordinálásban
  • A QM dokumentációs rendszer felügyelete
  • A rendszer-audittervek felügyelete, ellenőrzése
  • Helyesbítő intézkedések kidolgozása, a végrehajtás nyomon követése és bevezetése
  • Konszern irányelvek ellenőrzése és rendszerbe illesztése
  • Vevői követelmények nyomon követése
  • Minőségügyi oktatások szervezése

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, vagy gazdasági végzettség
  • Átfogó minőségügyi ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Folyamatszemléletű gondolkodás, jó elemzőképesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Vállalkozó szellem, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás

Munkavégzés helye:

Heves megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 4 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Középvezető
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.