Minőségellenőr

Győr-Moson-Sopron
31 nap.
Minőségellenőr pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • üveg és kapcsolódó alkatrészek hibáinak felismerése, felületi sérüléseinek javítása, sorjázás,
  • utómunkák (alap kézi szerszámokkal), kézi mérőműszerekkel (digitális tolómérő) ellenőrző mérések, idomszeres ellenőrzések (mérőcsap, mérőhasáb, derékszög) elvégzése

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • 4 műszakos, folyamatos munkarend.

Amit kínálunk:

  • Tiszta és rendezett környezet,
  • Jó munkakörülmények,
  • Korrekt bérezés,
  • Igényes szállás,
  • Utazási támogatás,
  • Hosszú távú főállású munkalehetőség.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Fizikai munka / Segédmunka
  • Alkategória: Egyéb fizikai munka
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Általános iskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.