Minőségbiztosítási mérnök

Vas
23 nap.
Minőségbiztosítási mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • vevői reklamációk kivizsgálásának koordinálása, 8D riportok készítése, összeállítása,
  • adatok alapján követi a belső vagy vevői problémákat, megoldásokat kezdeményez,
  • felügyeli a meghatározott intézkedések megvalósulását, megszervezi a hatékonyságellenőrzést,
  • minőségjavító tevékenységekben való részvétel, intézkedések hatékonyság ellenőrzésének koordinálása
  • termék és folyamat változásainak jóváhagyása,
  • minőségügyi folyamatok rendszeres felügyelete, belső és külső jelentések készítése,
  • minőségjavító akciók kiterjesztése, bevezetésének koordinálása.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • kommunikációs készség,
  • problémamegoldó készség.

Előny:

  • gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Vas
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.