MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Borsod-Abaúj-Zemplén
31 nap.
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatai:

  • kapcsolattartás a vevővel, vevői reklamációk kezelése,
  • a gyártás területén operatív minőségirányítási feladatok végrehajtása,
  • szisztematikus napi hibaelemzés,
  • javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése,
  • új termékek bevezetésének támogatása,
  • a gyártáshoz szükséges minőségirányítási dokumentumok kidolgozása, illetve kidolgoztatása,
  • gyári szinű Statistic Prcess Controll folyamat végrehajtása,
  • adatelemzésben való aktív részvétel.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség, és/vagy ezzel egyenértékű tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • legalább 10 éves szakmai tapasztalat,
  • iparági tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • proaktív szemlélet,
  • matematikai affinitás.

Előnyt jelent:

  • bérgyártás területen szerzett tapasztalat,
  • statisztikai folyamat szabályozás ismeret,
  • kontrolling alapismeretek.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 10 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.