Linux támogató technikus

Miskolc
3 nap.
IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

  • Beérkező problémák kezelése Linux területen
  • Linux szerverek üzemeltetése
  • Új rendszerek bevezetésében való részvétel
  • OTRS ticketrendszer üzemeltetése, fejlesztése

Elvárások:

  • Műszaki, Informatikai felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2 éves tapasztalat
  • Angol és/vagy németnyelv-tudás írásbeli és szóbeli középfok, aktívan használt szóban és írásban
  • Határozott személyiség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • ITIL alapú működési modell ismerete
  • OTRS ticketrendszer üzemeltetési ismeretek
  • Apache ismeretek
  • Cisco eszközök ismerete
  • Valamely scriptnyelvben fejlesztési tapasztalat
  • MYSQL szerver adminisztrációs ismeretek
  • Zabbix felügyelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye: Miskolc

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 3 nap.
  • Főkategória: IT üzemeltetés / Telekommunikáció
  • Alkategória: Rendszerüzemeltető / Karbantartó
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: , Német társalgási szint, nyelvvizsga:
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.