Környezetmérnök

Miskolc
31 nap.
Környezetmérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Hulladékgazdálkodási feladatok elvégzése,
  • Veszélyes anyagok kezelésének, tárolásának szervezése,
  • Engedélyek, nyilvántartások, dokumentumok kezelése,
  • Környezetvédelmi témakörhöz (levegőtisztaság, szennyvíz, talajvíz) kapcsolódó feladatok koordinálása, jogszabályi követelményeknek való megfelelés, engedélyek felülvizsgálata, nyomonkövetése,
  • Környezetvédelmi mérések elvégeztetése az előírt jogszabályoknak megfelelően,
  • Környezetvédelmi oktatások megtartása,
  • MSZ EN ISO 14001:2015 (KIR) szabvány szerinti irányítási rendszer alkalmazása,
  • KIR Belső eljárások, utasítások frissítése, auditok koordinálása, koordinátorok irányítása,
  • HSE bejárások szervezése, lebonyolítása, HSE dolgozók irányítása,
  • CSR folyamatok koordinálása, kapcsolattartás felsőoktatási intézményekkel,
  • Kimutatások, jelentések készítése, adatszolgálatás a hatóságok felé.

Elvárások:

  • Környezetvédelmi vagy biológus felsőfokú végzettség,
  • Legalább 1 éves környezetmérnöki területen szerzett tapasztalat,
  • MSZ EN ISO 14001:2015 (KIR) szabvány ismerete,
  • KIR belső auditor végzettség,
  • KIR vezető auditor végzettség, illetve EIR auditor végzettség előnyt jelent,
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, éves bónusz.
  • Összetartó csapat, stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • Érdekes feladatok, szakmai fejlődés lehetősége.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Környezetmérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.