Eastjob Bt - Hirdetés ID: 857

KÖLCSÉGBECSLŐ MÉRNÖK

Borsod-Abaúj-Zemplén
3 nap.
Az Eastjob multinacionális cége számára keres munkatársat KÖLCSÉGBECSLŐ MÉRNÖK pozícióba. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • A költségbecslések elvégzéséhez szükséges információk összegyűjtése
  • Megfelelő munkaerő- és egyéb járulékos költségekkel kapcsolatos kalkuláció
  • A költségbecslések elkészítése és rendszeres felülvizsgálata
  • A költségekkel kapcsolatos támogatás, tanácsadás és képzés biztosítása a mérnöki és értékesítési osztály számára
  • Új becslési eszközök kifejlesztése, amelyeket a mérnökök használhatnak a tervezési folyamat során
  • Olyan becslési modellek kidolgozása, amelyek az új termékbecslésekre és a jövőbeli állapotelemzésre vonatkoznak
  • A globális költségbecslések kidolgozásában való részvétel
  • Segítségnyújtás az értékesítési tevékenységekhez az ügyfelekkel, az üzleti tevékenység biztosítása vagy megtartása érdekében

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (ideális esetben mérnök-közgazdász vagy közgazdász – technikusi alapokkal)
  • 5+ év gyártásban és/vagy költségbecslésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tervrajzok és specifikációk olvasási és értelmezési képessége
  • MS Office ismeret
  • Jó szervező- és elemzőkészség
  • Az MTM vagy egyéb idő- és mozgásfolyamat-vizsgálati módszerek területén szerzett tanúsítvány

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 3 nap.
  • Főkategória: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Alkategória: Pénzügyi / Számviteli vezető
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 5 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.