betterJob.hu - Hirdetés ID: 1070

Karbantartó mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
12 nap.
Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba.
job design pic

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

A munkatárs feladatai:

  • Súlyponti problémák feltárása és azok megoldásának koordinálása (külső és belső erőforrásokkal)
  • Kritikus karbantartási problémákra tartós problémamegoldó projektek indítása
  • Alapanyag igények SAP-ban történő rögzítése
  • Meglévő sztenderdek aktuális állapotban tartása inkluzív verziókövetési feladatok
  • Új javítási és beállítási sztenderdek kidolgozása és azok dokumentált oktatása a karbantartó személyzet felé
  • Karbantartó személyzet szakmai oktatása a Műhelyvezetővel egyeztetve
  • Karbantartási jelentések, kimutatások készítése
  • Szükséges tartalék alkatrészek meghatározása és azok igénylése az illetékes osztályoktól a műhelyvezetővel egyeztetve
  • Belső javítási sztenderdek kidolgozása
  • Állapotfüggő karbantartási módszertan fejlesztése
  • Nagyjavítási feladatok végrehajtásának szakmai támogatása
  • Karbantartási költségcsökkentő projektek támogatása
  • Napi kapcsolattartás a Vezető-gyárak specialistáival

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Mechatronikai / villamos / gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Jó szervező készség, feladatorientált hozzáállás
  • Erős csapatszellem

Előny:

  • SAP ismeret
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

        Borsod megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 12 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.