Karbantartási vezető

Miskolc
57 nap.
Karbantartási vezető pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Gyártósori gépek ütemezett karbantartási feladatainak tervezése,
  • Karbantartók munkájának szervezése, szakmai támogatása,
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal,
  • Berendezések meghibásodása esetén gyors beavatkozás megszervezése,
  • Géptelepítési projekteknél aktív közreműködés a fogadóhely kialakításában,
  • Karbantartási és egyéb műszaki dokumentumok vezetése.

Elvárások:

  • Gépészeti vagy villamossági szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Karbantartás vezetői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (napi munkavégzéshez szükséges),
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyénre szabott bérezési feltételek,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 57 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Karbantartó/Szervizes
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.