IT gyakornok

Budapest
20 nap.
IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Második szintű támogató csapat segítése, aktív részvétel a munkában.

Elvárások:

  • AKTÍV hallgatói  vagy tanulói jogviszony
  • Microsoft kliens operációs rendszerek felhasználóinál mélyebb szintű ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Hardware alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Nyitottság új dolgok tanulására

Előny:

  • Windows Server operációs rendszerek ismerete
  • Active Directory alapismeretek
  • Excel haladó szintű kezelése
  • PowerShell alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Érvényességi idő: 20 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Programozó / Fejlesztő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Technikus
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.