GYÁRTÓMÉRNÖKSÉGI VEZETŐ

Borsod-Abaúj-Zemplén
51 nap.
GYÁRTÓMÉRNÖKSÉGI VEZETŐ pozícióba munkatársat keresünk.
job design pic

Feladatok:

  • A 20-25 fős mérnökségi terület ( SMT&BE gyártás-előkészítés, gyártástechnológia, gyártóeszköz-fejlesztés) munkájának szervezése, irányítása és fejlesztése
  • A mérnökségi terület céljainak  meghatározása, nyomonkövetése
  • Együttműködés társ területekkel
  • Területi KPI-ok folyamatos nyomonkövetése és javítása
  • Kapcsolattartás vevővel
  • Értékáram . layout tervezés

Elvárásaink:

  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség,
  • Szakmai területen szerzett 4-5 éves tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Vezetői kompetenciák
  • Project management ismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök ismerete: FMEA, PPAP,Control Plan, SPC, APQP,MSA
  • ISO TS ismerete
  • SMT gyártási ismeretek

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 51 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Gyártás / Termelés / Mérnök vezető
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 5 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.