Gyártástámogató minőségbiztosítási mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
53 nap.
Gyártástámogató minőségbiztosítási mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Autóipari alkatrészek sorozatgyártásának támogatása
  • Szériagyártásban felmerülő problémák kezelése
  • Termelés aktív támogatása, hibamegelőző intézkedések kidolgozásával
  • Minőségügyi problémák elhárításában való aktív részvétel
  • Minőségi követelmények nyomon követése
  • Sorátépítések, termékáthelyezések minőségügyi oldalról történő támogatása
  • Termék garanciát érintő feladatok kezelése (koordinálás, nyomonkövetés, prezentáció)
  • Vevői reklamációkra 8D riport / PSS lap készítése
  • Control Plan készítése / frissítése
  • Beépítési próbák, próbagyártások és az ehhez kapcsolódó tesztek meghatározása

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (8D, FMEA, Ishikawa)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás
  • Magabiztos, határozott fellépés, önálló döntéshozatali képesség
  • Gépgyártástechnológiai tapasztalat előnyt jelent

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 53 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.