Gépkezelő, gépbeállító

Nyíregyháza
42 nap.
Európai szinten elismert, Magyarországon gyárat alapító Megbízónk számára keresünk munkatársat.
job design pic

Gépkezelő, Gépbeállító  munkakörbe

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány lehetőség szerint műszaki szakképzettséggel
  • kompozitgyártási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • utasítások szerinti munkavégzés képessége
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • 2 műszakos munkarend (műszakonként 8 órás munkaidő) vállalása
  • tanulási készség

Amit Megbízónk kínál:

  • lehetőség 1 héten belüli munkakezdésre
  • versenyképes juttatási csomag
  • modern, tiszta, rendezett gyári környezet
  • egy új gyár folyamatainak, rendszereinek kialakításában részvétel

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Érvényességi idő: 42 nap.
  • Főkategória: Fizikai munka / Segédmunka
  • Alkategória: Gépkezelő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakközépiskolai érettségi
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.