Gazdasági vezető

Borsod-Abaúj-Zemplén
7 nap.
Magyar tuolajdonban lévő meghatározó és stabil partnercégünk számára keresünk gazdaság vezető munkatársat.
job design pic

Gazdasági Vezető

A jelölttel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői minősítés elvárás
  • Minimum 5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • 2 év vezetői tapasztalat elvárás
  • Naprakész ismeretek a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályokról, azok gyakorlati alkalmazásáról, IFRS ismeret előnyt jelent
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Határidők tartására való képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Az elvégzendő szakmai feladatok:

  • 5 fős könyvelői csapat irányítása
  • Éves beszámolók, valamint mellékleteinek összeállítása
  • Főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel
  • Adóbevallások elkészítése, ellenőrzése
  • Egyéb hatósági adatszolgáltatások elkészítése
  • Részvétel a könyvvizsgálatban
  • Kapcsolattartás a NAV-val, aktív részvétel az adóellenőrzésekben

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 7 nap.
  • Főkategória: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Alkategória: Könyvelő
  • Poziciószint: Felsővezető, cégvezető
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 5 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.