Forrasztás technológiai szakértő mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
23 nap.
Forrasztás technológiai szakértő mérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Hőcserélők forrasztási technológiájának felügyelete és azok optimalizálása
  • Részvétel az áttelepítési és új projektek bevezetésében, új forrasztási programok implementálása
  • Új forrasztó kemencék elvárás füzeteinek összeállítása és a gép beszerzésekben szakmai támogatás nyújtása a projekt csapat számára
  • A forrasztási folyamat folyamatos fejlesztése költség-, idő- és minőségügyi szempontok alapján
  • Technológiai és gyártási dokumentációk készítése, változások menedzselése, archiválása
  • Felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
  • Együttműködés az érintett magyarországi és központi részlegekkel

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú villamos és /vagy gépészmérnöki végzettség
  • Autóiparban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeret
  • AutoCad ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Képesség önálló munkavégzésre szűk határidők betartása mellett
  • Csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel

Előny:

  • SAP jártasság
  • Jártasság problémamegoldó módszerekben
  • Angol és német nyelvek együttes ismerete

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német kezdő szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.