Folyamatos fejlesztési szakértő/Coach

Borsod-Abaúj-Zemplén
23 nap.
Folyamatos fejlesztési szakértő/Coach pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Az MOS/MPS rendszer szakértője legyen
  • Csapat ösztönzése a hatékony MOS/MPS folyamatok megvalósítására
  •  A vállalat különböző területein folyó MOS/MPS fejlesztési folyamatok támogatása
  • A központi irányelvek követése és beillesztése a helyi szervezetbe
  • MOS/MPS tevékenység eredményességének riportálása, monitorozása, és prezentálása
  • MOS/MPS  mentorok fejlesztése
  • A vállalat fejlesztési stratégiájának meghatározása
  • Költségmegtakarítási projektek koordinálása
  • Felelősség a fejlesztési folyamatok végrehajtásáért, menedzseléséért
  • Rendszeres MOS/MPS tréningek tartása a csapattagoknak
  • Folyamatos kommunikáció az érintett területekkel

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Több éves szakmai tapasztalat CI/LEAN/ Six Sigma/ TPS területek valamelyikén vagy többen is ezek közül
  • MS Office ismeret
  • Eredményorientált munkavégzés, proaktív személyiség
  • Analitikus gondolkodás, kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Termékfejlesztés / Tervezés
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.