Folyamatmérnök

Vas
53 nap.
Folyamatmérnök pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • gyártási folyamatok felügyelete optimalizálása és folyamatos fejlesztése,
  • gyártási folyamatok koordinálása,
  • projektek vezetése,  irányítása,
  • gépek, gyártóberendezések folyamatos fejlesztése, rendelkezésre állásuknak, működőképességüknek biztosítása,
  • új gyártóberendezések beszerzésében, beüzemelésében való részvétel,
  • részvétel termék-, és folyamatfejlesztésben, minőségügyi problémák megoldásában gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból,
  • gyártási dokumentáció napra készen tartása,
  • új termék gyártósorra való installálásában való aktív részvétel,
  • szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal,
  • alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • villamosmérnök/mechatronikai mérnök végzettség,
  • legalább 5 éves gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • problémamegoldó készség,
  • innovatív személyiség.

Előnyt jelent:

  • autóipari tapasztalat,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • SQL lekérdező nyelv ismerete,
  • ipari kamera rendszer ismerete (Cognex, Keyence),
  • Mitsubishi robotprogramozási ismeret,
  • PLC programozási ismeret (OMRON, SIEMENS).

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Vas
  • Érvényességi idő: 53 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Folyamat mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 5 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.