FMEA moderátor (Minőségbiztosítási mérnök)

Miskolc
29 nap.
FMEA moderátor (Minőségbiztosítási mérnök) pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Folyamat FMEA-k moderálása,
  • Meglévő FMEA-k monitorozása, jelentések készítése,
  • Megelőző minőségtervezési módszerek kidolgozása,
  • Ellenőrzési tervek készítése és frissítése,
  • Munkakör specifikus központi és nemzetközi standard-ek bevezetése és figyelemmel kísérése,
  • Minőségfejlesztési projektek irányítása.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség,
  • Minimum 1 év autóiparban szerzett tapasztalat,
  • FMEA és az általános minőségi eszközök ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Előny az IQ-RM szoftver ismerete, használata,
  • Erős kommunikációs és szervező készség, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, éves bónusz.
  • Összetartó csapat, stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • Érdekes feladatok, szakmai fejlődés lehetősége.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Érvényességi idő: 29 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Minőségbiztosítási mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.