FMEA MODERÁTOR ÉS KOORDINÁTOR

Heves
51 nap.
FMEA MODERÁTOR ÉS KOORDINÁTOR pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Kormányművek gyártási folyamatának FMEA-inak kidolgozása, továbbfejlesztése
  • Az FMEA csapat munkájának koordinálása, együttműködés a különböző gyártási területekkel
  • A rizikóbecslések moderálása az FMEA módszerével
  • Rendszeres, aktualizáló megbeszélések szervezése és levezetése
  • FMEA-k rögzítése és ápolása
  • Engedélyeztetések moderálása a vezetőség előtt
  • Gyári folyamat-gazda

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat minőségbiztosítási módszerek területén
  • Biztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS – Office)
  • Kiváló moderációs készség
  • Önállóság, kezdeményező készség
  • Tervszerű, strukturált gondolkodásmód
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

Előny:

  • IQRM – FMEA ismeret,
  • Autóipari tapasztalat

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 51 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Gyártás / Termelés vezető
  • Poziciószint: Csoportvezető
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol beszédkészség: társalgási szint, olvasáskészség: tárgyalóképes szint, Íráskészség: társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.