mybecool.eu Kft - Hirdetés ID: 982

Építésvezető

Hajdúböszörmény
61 nap.
Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Építésvezető pozícióba.

Feladatok:

-          Projektek előkészítésében való részvétel, tervek műszaki tartalmának vizsgálata, értékelése

-          A kivitelezés anyagellátásának biztosítása

-          Kivitelezési munkák önálló vezetése, folyamatos ellenőrzése, napi feladatok koordinálása

Elvárások:

-          Műszaki technikus végzettség- magas vagy mélyépítési szakirány

-          Építésvezetőként szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat

-          Kommunikációs készség szóban és írásban

-          Önálló munkavégzésre alkalmasság

-          Megbízhatóság

-          Határozottság

-          Word , Excel ismeretek

-          B kategóriás jogosítvány

Előny:

-          Műszaki főiskolai végzettség építész vagy építőmérnöki szakirányon

Amit kínálunk:

-          Hosszú távú munkalehetőség

-          Versenyképes jövedelem

-          Dinamikus csapat

Helye: Hajdúböszörmény

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény
  • Érvényességi idő: 61 nap.
  • Főkategória: Építőipar / Ingatlan
  • Alkategória: Építőipar / Ingatlan vezető
  • Poziciószint: Középvezető
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 3 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): 'B' - személygépkocsi