Elektromos karbantartó

Heves
31 nap.
Elektromos karbantartó pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Termelésben fellépő géphibák feltárása, javítása, dokumentálása, kiküszöbölése
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Gépállapot felmérés- diagnosztika
  • Rendszeresen előforduló hibák analizálása, javaslat megelőző intézkedésre
  • Külső- és belső minőségügyi reklamáció kivizsgálásában való részvétel
  • Fontossági sorrend alapján karbantartási munka szervezése
  • Javaslat és részvétel gép- és folyamatfejlesztésben, folyamatmérnökök támogatása

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • CNC vezérlések javításában, karbantartásában való jártasság
  • Irányítástechnikai-, ipari elektronikai- vagy elektrotechnikai műszerzés végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több hónapos külföldi betanulás vállalása

Előnyt jelent:

  • Siemens S7 PLC-k ismerete
  • Ipari- és PLC vezérlésekben való jártasság
  • Pneumatikus rendszerek ismerete
  • Erősáramú végzettség
  • SAP ismeret
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Heves
  • Érvényességi idő: 31 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Karbantartó/Szervizes
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakközépiskolai érettségi
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges, Német beszédkészség: társalgási szint, olvasáskészség: kezdő szint, Íráskészség: társalgási szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): 'B' - személygépkocsi