DevOps, branchmaster

Budapest
53 nap.
DevOps, branchmaster pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Integrációs folyamat felügyelete és támogatása
  • Build teszt és release automatizált folyamatainak felügyelete
  • TFS build process és build definíciók karbantartása
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal, megbeszéléseken részvétel

Elvárások:

  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • szoftverfejlesztési tapasztalat
  • alap programozási ismeretek
  • támogatói szemlélet
  • precizitás
  • felelősségtudatosság
  • minőségtudatosság

Előny:

  • Integrátori tapasztalat
  • TFS ismerete
  • git ismeret
  • PowerShell és Batch Script ismeret
  • angol nyelvismeret
  • Virtualizációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Érvényességi idő: 53 nap.
  • Főkategória: IT üzemeltetés / Telekommunikáció
  • Alkategória: Telekommunikáció
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Német tárgyalóképes szint, nyelvvizsga: nem szükséges
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.