Család és KarrierPONT vezető

Borsod-Abaúj-Zemplén
1 nap.
Partnerünk, a Női Erőforrás Család és KarrierPONT saját csapatába keres kollégát az alábbi pozícióba. Jelentkezz és dolgozz családbarát munkahelyen, rugalmas munkavégzéssel, ahol szakmailag is fejlődhetsz!

Mit lesz a feladatod?

  • pályázati dokumentáció menedzsment szintű kezelése
  • a projekt szakmai programjában szereplő programok koordinálása, a pályázati követelményeknek való megfeleltetése
  • szolgáltatások teljesítésének nyomon követése
  • munkatársak koordinálása, feladatok szervezése

Jó, ha ezekkel rendelkezel:

  • vezetői szemlélet
  • projekt szemlélet
  • rugalmasság
  • proaktivitás
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság

Előny:

  • pályázatmegvalósítási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • családbarát foglalkoztatás, rugalmas munkavégzés
  • kellemes légkör, dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezési határidő: április 10.

Várható munkakezdés: 2019. május 15.

Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: hr@noieroforrasmiskolc.hu

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 1 nap.
  • Főkategória: Adminisztráció / Irodai munka
  • Alkategória: Személyi asszisztens
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakközépiskolai érettségi
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.