CNC gépkezelő

Eger
23 nap.
CNC gépkezelő pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés,
  • Egyedi alkatrészek, munkadarabok elkészítése,
  • A legyártott termékek minőségének ellenőrzése,
  • Műszakvezető utasításainak követése, betartása,
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • FANUC programnyelv ismerete,
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása,
  • Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások, utazás támogatása,
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Igényes, modern munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Eger
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Szakmunka
  • Alkategória: Esztergályos / Marós / CNC gépkezelő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakiskolai, szakmunkás iskolai végzettség
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.