C++ szoftvermérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
7 nap.
IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe miskolci munkavégzéssel 3D vizualizáló szoftver fejlesztéséhez.

Csapatunk szerszámgépeket támogató 3D alkalmazást készít C++ nyelven, Qt és OpenGL felhasználásával.

 Feladat:

  • Aktív részvétel piaci bevezetés előtt álló automatizálási rendszer fejlesztésében
  • Agilis szoftverfejlesztői csapatmunka
  • A felmerülő kérdések önálló tisztázása a fejlesztőkkel és a tesztelőkkel
  • Komplex hibák feltárása

Elvárások:

  • Programozási gyakorlat C vagy C++ nyelven, Qt, Visual Studio ismerete
  • Angol/német nyelvtudás (alapszintű)
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság

Előnyök:

  • Verziókövető eszközök ismerete
  • CNC technológiai ismeretek
  • OpenGL ismeretek
  • Ipari automatizálás területeken szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 7 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Programozó / Fejlesztő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: alapfokú szóbeli és írásbeli, Német kezdő szint, nyelvvizsga: alapfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.