Autódaru kezelő

Ózd
23 nap.
Autódaru kezelő pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

Feladatok:

  • Autódaru kezelése
  • Építkezési/bontási/rakodási munkákban való részvétel

Elvárások:

  • OKJ-s nehézgépkezelő, könnyűgépkezelő vagy emelőgépkezelő végzettség (kivéve targonca)
  • Autódaru gépcsoportra érvényes jogosítvány (4411)
  • Darukezelésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Szakmai hozzáértés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes munkabér
  • Béren kívüli juttatások
  • Havi Bónusz
  • Baleset-, egészség-, és életbiztosítás
  • Munkába járáshoz költségtérítés

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Ózd
  • Érvényességi idő: 23 nap.
  • Főkategória: Fizikai munka / Segédmunka
  • Alkategória: Gépkezelő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Szakiskolai, szakmunkás iskolai végzettség
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 1 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.